Oluline pole mitte kõlavate nimede lahkumine, vaid uute inimeste leidmine, kes suudavad ministeeriume mõõdetavate tulemustega juhtida, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Sotsiaalministeeriumis pandi pead avalikkuse (ja ka poliitilisel) survel lendama, kuid oleks vale jääda liiga pikalt seda tulevärki imetlema. Äripäeva meelest on koroonakriis, eriti just vaktsineerimise korraldamise faas, näidanud, et sotsiaalministeerium vajab põhjalikku sisekaemust ning uusi ideid. Seepärast on kõige olulisem, kes tulevad asemele, millised eesmärgid uutele tippametnikele seatakse ja kuidas nende töö tulemuslikkust mõõdetakse. Leiame, et kõik see peaks olema läbipaistev ja avalik.
Juhtide coach ja mentor ning ettevõtte Heartled üks asutajatest Vaiko Hansson rääkis tänavusel Pärnu Finantskonverentsil pikemalt sellest, kuidas juhtimiskultuur on muutumas.
Ta rõõmustab, et koos on hea töötada, sest teineteist motiveeritakse, samas tõdeb ta, et vahel on tunne, et töötad ööpäevaringselt, sest tööpäev ei lõppe õhtul kontorist välja astudes, vaid jätkub ka kodus õhtusööki valmistades või pargis jalutades – on lihtsalt nii palju mõtteid ja ideid, mis vajaksid arutamist ja läbirääkimist.
Dr Maie Matšenas valis Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas arst-stomatoloogia eriala, lisaks on end täiendanud nii kodu- kui välislektorite käe all ja ta on osalenud viimaste aastate kõikidel ülemaailmsetel hambaarstide kongressidel. Aastal 1993 lõi ta oma erapraksise.
Kui ettevõte soovib pakkuda oma klientidele parimat teenust, peab ta alustama enda töötajatest. Just seda põhimõtet järgib finantsteenuste võrdlusplatvorm Altero, kus ettevõtte juhtkond on oma meeskonna heaolu ja ühtsustunde kasvatamise seadnud strateegiliseks prioriteediks.