Luminor rahastab uue Decora kaupluse ehitust Põltsamaale Puhu ristile
Ehitus- ja viimistluskaupluste kett Decora alustas Põltsamaale Tallinna-Tartu maantee ääres paiknevale kinnistule uue ligi 2100-ruutmeetrise üldpinnaga kaupluse ehitamist. Aasta lõpus avatava uue poe ehitamist rahastab Luminor.
Luminori ettevõtete panganduse juht Indrek Julge. Foto: Raul Mee
Luminori ettevõtete panganduse juhi Indrek Julge sõnul on julgustav näha, et ka viimase kahe aasta majanduskonjunktuuri valguses on ettevõtjad valmis investeeringuotsuseid tehes Tallinnast ja teistest suurematest tõmbekeskustest väljapoole vaatama.
Kui ettevõte soovib pakkuda oma klientidele parimat teenust, peab ta alustama enda töötajatest. Just seda põhimõtet järgib finantsteenuste võrdlusplatvorm Altero, kus ettevõtte juhtkond on oma meeskonna heaolu ja ühtsustunde kasvatamise seadnud strateegiliseks prioriteediks.