Jaeäris peab nüüd esirinnas olemiseks investeerima nii tava- kui ka e-poodidesse
Millised jaekaubandusettevõtted on koroonapandeemiaga hästi hakkama saanud?
Villu Zirnask, Finantsjuhtimise Infolehe kaasautor, majandusajakirjanik
Whartoni ärikooli turundusprofessor Barbara Kahn räägib oma värskest raamatust „Ostlemisrevolutsioon: kuidas jaemüüjaid saadab edu COVID-19lt kiirenduse saanud lõputute muutuste ajastul“ („The Shopping Revolution: How Retailers Succeed in an Era of Endless Disruption Accelerated by COVID-19“).
Justiitsministeerium on koostanud äriseadustiku ja raamatupidamise seaduse muutmise seaduse eelnõu, millega võetakse Eesti õigusesse ELi digilahenduste direktiivi sätted ning Eesti ühinguõiguse revisjoni käigus tehtud ettepanekud filiaali regulatsiooni muutmiseks.
Lihtsamate tööülesannetega ametikohtade kadu ei ole nii kiire, kui mõne aasta eest prognoositi, tõdetakse kutsekoja uuringus „COVID-19 põhjustatud majanduskriisi mõju tööjõu ja oskuste vajaduse muutusele“.
Kohtuasi 3-18-1758: Maksu- ja Tolliamet (MTA) määras A OÜ-le tasumiseks maksusumma 104 013 eurot. A OÜ esitas kaebuse maksuotsuse tühistamiseks, kuid Tallinna Halduskohus jättis kaebuse rahuldamata. Halduskohtu otsus jõustus 28. juunil 2019.
Eesti ja kogu Baltikumi suurim kasutatud autode jaemüüja AS Longo Group pakub kõigis kolmes Balti riigis võlakirju summas 10 miljonit eurot, mille aastane fikseeritud intressimäär on 10% ja tähtaeg kolm aastat. Võlakirjade märkimisperiood kestab kuni 25. novembrini ning on avatud nii jae- kui ka kutselistele investoritele.